Teknik Servis Hattı: 0850 308 58 69

Samsung Vrv ve Vrf Klima Servisi

  • ANASAYFA
  • Samsung Vrv ve Vrf Klima Servisi
image

Samsung Vrv ve Vrf Klima Servisi

Samsung Klima Servisimiz, cihazın performansını düşüren bu sorunları ortadan kaldırmak için periyodik olarak bakım işlemini profesyonel olarak yapar. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır.

Samsung cihazın verimli çalışması için, klima arızalarının önüne geçebilmek için, enerji tasarrufu sağlamak için, fatura maliyetlerini azaltmak için, sağlığınız için, konfor ve güvenliğiniz için, temiz hava solumak ve hastalıklardan korunmak için, klimanın ömrünü uzatmak için, mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı yaptırmalısınız.

Samsung vrf klimalarının içerisine giren polen ya da toz ve değişik kirler, klimanın performansının çok düşmesine sebep olabilmektedir. Aynı zamanda vantilatör kısmı kapsamında da yine ortaya çıkan problemler için özel bir tamirat işlemi gerçekleştirmekteyiz. Sorun her ne olursa olsun arıza, tamirat ve montaj ile bakım gibi tüm farklı seçenekler firmamız kapsamında sizlere tamamen profesyonel hizmet altında sunulmaktadır. Aynı zamanda yedek parça hizmeti ile birlikte yıllık bakım seçenekleri de yine periyodik bir şekilde sizlere çok uygun fiyatlar dahilinde klima servisi olarak gerçekleştirilmektedir.

ÇAĞRI MERKEZİ / 0850 308 58 69

35.816

Müşteri Memnuniyeti

100%

Servis Hizmeti

12+

Servis Ekip Aracı

216

Kurumsal Müşteri